skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Půjčky ihned

Půjčky ihned – přehledné informace o půjčkách

Půjčky ihned Vám poskytnou finance, které Vám chybí. Ať už jste se dostali nepřízní osudu do situace, kdy potřebujete hotovost nebo jen potřebujete financovat Vaše plány do budoucna. Půjčky ihned Vám poskytnou finanční prostředky, které se Vám nedostávají, aniž byste museli splácet vysoké částky, které by neúnosně zatěžovaly Váš rodinný rozpočet, nebo vysoký úrok, který by zbytečně prodlužoval délku splácení a navyšoval konečnou sumu, kterou je potřeba splatit.

Potřebujete peníze ihned?

Půjčky ihned jsou smluvním vztahem mezi věřitelem a žadatelem o úvěr. Jedná se o oboustranný právní akt, kdy se dlužník zavazuje splatit v pravidelných splátkách sjednanou částku do určitého termínu. Dlužná částka je navýšena o úrokovou sazbu vyjádřenou v procentech, nebo-li o RPSN. RPSN se rozumí náklady spotřebitelského úvěru vyjádřené jako roční procento z celkové výše spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem půjčky ihned je obvykle nebankovní subjekt.

Půjčky ihned Vám to umožní

O půjčky ihned můžete žádat kdykoliv a kdekoliv. Kvůli produktu od nebankovních institucí půjčky ihned nemusíte chodit někam na pobočku, ale můžete si ji vyřídit v klidu a pohodlí Vašeho domova. Vše je vyřízeno během několika málo minut či hodin. Půjčky ihned se poskytují od 1000,- Kč do 8000,- Kč. Půjčky ihned můžou být předány i v hotovosti. Půjčky ihned Vám mohou být připsány na bankovní účet do 48 hodin od schválení Vaší žádosti. Žádosti jsou schvalovány do 24 hodin. Pro získání půjčky ihned nepotřebujete ručitele, potvrzení o výši vašich příjmů nebo účel půjčky. U půjčky ihned se neprovádí náhled do bankovních či nebankovních registrů. Díku tomu je produkt půjčky ihned dosažitelný téměř pro každého. Postačuje jen vyplnit on-line formulář na internetových stránkách a produkt půjčky ihned je Váš.

Zabezpepečené stránky

Tyto stránky jsou zabezpečeny zámkem

lock

Zelený pruh 1560/99 140 00 Praha-Praha 4 Česká republika

mapa
Zadej heslo pro vstup:

ŽÁDNÉ PODVODNÉ ÚVĚRY

BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ.

KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY
Poskytovatel Bravopůjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru.

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD
V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je poskytovatel Bravopůjčky u živnostenského úřadu zaregistrován.

FINANČNÍ ARBITR
Poskytovatel Bravopůjčky je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.

Napište Nám

Jméno


Email


Zpráva
© www.bravopujcka.cz