skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Konsolidace půjček

Co je to konsolidace půjček

Může se hodit, když jste si pořídili několik úvěrů, které teď nestíháte splácet. Zavázali jste se u více bankovních a nebankovních institucí splátkami. Dostali jste se do tíživé finanční situace, hrozí Vám exekuce, či dokonce osobní bankrot? V tuto chvíli je dobré přemýšlet o službě konsolidace půjček. Celá konsolidace půjček spočívá v tom, že si pořídíte novou půjčku, zastřešující půjčku s delší dobou splatnosti a nižším úročením, pomocí které splatíte stávající dluhy.

Proč konsolidace půjček

Dostali jste se do tíživé situace. Každý den Vám někdo volá, že jste v prodlení se svou splátkou. Ve schránce nacházíte jednu upomínku či poslední pokus o smír za druhou. Nastal čas k zamyšlení, zda není vhodná doba využití konsolidace půjček. Získáte klid. Nemusíte mít neustálý přehled nad termíny jednotlivých půjček a nestane se, že by jste opomněli i tu nejdrobnější splátku! Konsolidace půjček vám zajistí klidný spánek a docílíte i celkově nižších úroků.

Jak konsolidace půjček probíhá

Službu konsolidace půjček poskytují jak bankovní tak nebankovní instituce. U většiny poskytovatelů služby konsolidace půjček k výpočtu získání dostatečných financí, splátek a doby splácení slouží kalkulačka konsolidace půjček. Aby jste mohli docílit konsolidace půjček, je nutné předložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Doložit dokumenty, které se vážou k půjčkám či úvěrům (smlouvy nebo aktuální vyčíslení úvěru, vypisy z kontokorentních účtu či kreditních karet). Podmínkou pro zrealizovaní konsolidace půjček je trvalý příjem, který je též nutný doložit. A samozřejmě poslední podmínkou konsolidace půjček je poctivé splácení. Jestliže máte záznam v registru dlužníků, jsou Vaše šance na konsolidaci minimální.

Zabezpepečené stránky

Tyto stránky jsou zabezpečeny zámkem

lock

Zelený pruh 1560/99 140 00 Praha-Praha 4 Česká republika

mapa
Zadej heslo pro vstup:

ŽÁDNÉ PODVODNÉ ÚVĚRY

BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ.

KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY
Poskytovatel Bravopůjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru.

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD
V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je poskytovatel Bravopůjčky u živnostenského úřadu zaregistrován.

FINANČNÍ ARBITR
Poskytovatel Bravopůjčky je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.

Napište Nám

Jméno


Email


Zpráva
© www.bravopujcka.cz