skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Půjčka bez doloženípříjmu

Nebankovní půjčka bez doloženípříjmu

Mnoho nebankovních společnosti nabízí svým klientům možnost vzít si produkt půjčka bez doloženípříjmu. Příjmy klientů nejsou nijak ověřovány u zaměstnavatele. U některých společností bývá produkt půjčka bez doloženípříjmu zajištěn nemovitostí, pokud jde o vyšší částky. Podle výběru společnosti jsou Vám peníze přineseny domů obchodním zástupcem nebo lze produkt půjčka bez doloženípříjmu vyřídit pomocí online formuláře. Půjčka bez doloženípříjmu je velmi oblíbenou půjčkou. Znamená pro klienty i společnosti méně administrativy. Půjčka bez doloženípříjmu je vhodným řešením pro lidi, jež nemohou z jakéhokoliv důvodu doložit své příjmy nebo začínající podnikatele. Některé nebankovní společnosti vám půjčí, aniž by požadovaly poplatky předem. Poplatky, spojené se zrealizováním produktu půjčka bez doloženípříjmu, mají rozloženy do jednotlivých splátek. Pokud chcete produkt půjčka bez doloženípříjmu, je nutné vybírat z ověřených společností. Nebankovní půjčka bez doloženípříjmu je snadno dosažitelná každému. Obvykle stačí vyplnit formulář, počkat na odezvu operátora či potvrzující sms a půjčka bez doloženípříjmu je Vaše. Důležité je, aby jste produkt půjčka bez doloženípříjmu splatili včas a vyhnuli jste se tak sankcím a vysokým úrokům.

Nebankovní půjčka bez doloženípříjmu pro problémové klienty

Máte záznam v registru a i přesto nemáte hotovost a potřebujete si půjčit? Je tady pro vás půjčka bez doloženípříjmu. Ať už máte důvod jakýkoliv, proč žádáte o produkt půjčka bez doloženípříjmu, vybrané nebankovní společnosti si poradí i s takovým problémem jako je záznam v registru dlužníků. Požadavky pro získání produktu půjčka bez doloženípříjmu jsou věk minimálně 18 let a dva doklady totožnosti. Ve většině případech se nenahlíží do registrů dlužníků, ale je nutná zástava nemovitosti. Je potřeba dávat pozor a plnit podmínky dané smlouvou a řádné dodržovat výši a termín splátek, pokud nechcete o nemovitost přijít. O produkt půjčka bez doloženípříjmu si požádáte přes internet z pohodlí domova, případně v kancelářích daných společností. Často nejsou potřeba poplatky předem, pokud podklady nesepisuje notář či si neobjednáte obchodního zástupce. Produkt půjčka bez doloženípříjmu má obvykle vysokou RPSN. Půjčka bez doloženípříjmu může být jak dlouhodobá tak i krátkodobá, většinou bezúčelová. Doporučujeme sledovat akce půjčka bez doloženípříjmu, kdy můžete získat různé bonusy, jako je například splacení do tří měsíců bez navýšení.

Nebankovní půjčka bez doloženípříjmu i pro lidi na Úřadu práce

Nezaměstnaní lidé, kteří jsou v evidenci na Úřadu práce, mají většinou hluboko do kapsy. Bankovní instituce jim žádný úvěr nedají a i u nebankovních poskytovatelů je celá řada takových, jenž vyžadují potvrzení o příjmech. Není problém v tomto případě zažádat o produkt půjčka bez doloženípříjmu. Pokud osobě, jenž je nezaměstnaná, postačí jen malá půjčka v řádu max. několika tisícovek, tak se vhodná půjčka bez doloženípříjmu sežene a to i mnohdy bez poplatků.

Zabezpepečené stránky

Tyto stránky jsou zabezpečeny zámkem

lock

Zelený pruh 1560/99 140 00 Praha-Praha 4 Česká republika

mapa
Zadej heslo pro vstup:

Odkazy

Všechna práva vyhrazena, design a princip je duševním vlastnictvím bravocredit s.r.o. Publikování, kopírování a šíření obsahu bez souhlasu autora je trestné.

ŽÁDNÉ PODVODNÉ ÚVĚRY

BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ.

KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY
Poskytovatel Bravopůjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru.

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD
V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je poskytovatel Bravopůjčky u živnostenského úřadu zaregistrován.

FINANČNÍ ARBITR
Poskytovatel Bravopůjčky je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.

Napište Nám

Jméno


Email


Zpráva
© www.bravopujcka.cz