skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Půjčka online

Půjčka online – přehledné informace o půjčkách

Půjčka online Vám poskytne finance, které se Vám momentálně nedostávají. Ať už jste se dostali nepřízní osudu do situace, kdy potřebujete akutně hotovost nebo jen potřebujete financovat Vaše plány do budoucna. Půjčka online Vám nabízí finanční částku, kterou potřebujete, aniž byste museli splácet vysoké splátky, které by neúnosně zatěžovaly Váš rozpočet, nebo vysoký úrok, který by zbytečně prodlužoval délku splatnosti a navyšoval výslednou částku, kterou musíte splatit.

Potřebujete peníze?

Půjčka online je smluvní vztah mezi věřitelem a klientem, který o úvěr žádá. Jedná se o oboustranný právní akt, kdy se dlužník zavazuje splatit v pravidelných měsíčních splátkách poskytnutou částku s navýšením do určitého termínu. Dlužná částka je navýšena o úrokovou sazbu vyjádřenou v procentech (RPSN), která je vyjádřením zvýšení dlužné částky za určité časové období a určuje, kolik procent musí klient poskytovateli zaplatit za poskytnutou půjčku. Poskytovatelem produktu půjčka online může být jak bankovní subjekt, tak i nebankovní.

Pro koho je půjčka online vhodná a jaké jsou její výhody

Půjčka online je vhodná pro každého! Produkt půjčka online využívají lidé hlavně k překlenutí krátkodobých finančních problémů, jsou ale i tací, kteří produkt půjčka online využívají pravidelně k překlenutí období před výplatou. Výhody produktu půjčka online jsou - čas (Šetříte čas - podání žádosti o produkt půjčka online vám zabere přibližně 15 minut a nemusíte nikde čekat fronty), nejste závislí na místě ani provozních hodinách (zařídit produkt půjčka online si můžete prakticky odkudkoliv a ve kteroukoliv denní dobu, ať už je to z pohodlí vašeho domova, nebo z dovolené v zahraničí), úvěrové produkty mezi sebou můžete snadno porovnávat ( pomocí úvěrové kalkulačky si doma hravě spočítáte, jaká půjčka online je pro vás ta pravá), ke sjednání produktu půjčka online vám stačí ve většině případech občanský průkaz, průběh vyřízení produktu půjčka online zabere jen pár dní.

Zabezpepečené stránky

Tyto stránky jsou zabezpečeny zámkem

lock

Zelený pruh 1560/99 140 00 Praha-Praha 4 Česká republika

mapa
Zadej heslo pro vstup:

Odkazy

Všechna práva vyhrazena, design a princip je duševním vlastnictvím bravocredit s.r.o. Publikování, kopírování a šíření obsahu bez souhlasu autora je trestné.

ŽÁDNÉ PODVODNÉ ÚVĚRY

BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ.

KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY
Poskytovatel Bravopůjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru.

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD
V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je poskytovatel Bravopůjčky u živnostenského úřadu zaregistrován.

FINANČNÍ ARBITR
Poskytovatel Bravopůjčky je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.

Napište Nám

Jméno


Email


Zpráva




© www.bravopujcka.cz