skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Půjčky bez registru

Co to jsou půjčky bez registru

Dostat se do registru dlužníků není až tak složité a cesta ven je obtížná. Řešením pro získání hotovosti v takové situaci jsou půjčky bez registru. Půjčky bez registru obvykle nepřesahují 10000 Kč. Produkt půjčky bez registru nabízí takřka všechny nebankovní společnosti. Důležitou podmínkou je vždy splácet včas (nebo zvolit půjčku s možností odkladu splácení) a případné problémy se splácením nezatajovat a ihned jakékoliv obtíže nahlásit poskytovateli. Půjčky bez registru jsou pro společnost rizikovější a tak obvykle mají vyšší úrok než jiné nabídky.

Půjčka peněz bez kontroly registru

I věřitelé, kteří tvrdí, že registry dlužníků (SOLUS apod.) nekontrolují, většinou tak činí. Každý poskytovatel půjčky bez registru chce mít představu o tom, komu peníze půjčuje. Rozdíl však je, do jaké míry poskytovatelé půjček výsledky této kontroly berou v potaz. Pro bankovní instituce je takový výsledek takřka vždy 100% zavazující. Půjčky, ač je banky uvádí jako půjčky bez registru, se záznamem v registru nezískáte vůbec, anebo jen velmi obtížně. Pro většinu nebankovních poskytovatelů je to vodítko pouze částečné. Registry kontrolují, ale posuzují žadatel z více hledisek. I záznam v registru dlužníků SOLUS tak nemusí nutně znamenat zamítnutí půjčky bez registru. Míru rizika však zákonitě musí někde kompenzovat, ve většině případech se jedná o výši úroků nebo výši sankcí, pokut v případě nesplácení. Je nutné si na tyto parametry dávat pozor a pečlivě je zkontrolovat a porovnat s jinými nabídkami půjčky bez registru.

Půjčky bez registru ihned

Potřebujete rychle půjčit hotovost na cokoliv a bez zbytečného zdržování a byrokracie? Pak si buďte jisti, že nabízené nebankovní půjčky bez registru ihned jsou přesně to, co potřebujete. Samozřejmostí u půjčky bez registru je, že je na Vašem zvážení, jakou částku můžete měsíčně splácet. Neváhejte tedy a vyplňte stručnou žádost půjčky bez registru.

Zabezpepečené stránky

Tyto stránky jsou zabezpečeny zámkem

lock

Zelený pruh 1560/99 140 00 Praha-Praha 4 Česká republika

mapa
Zadej heslo pro vstup:

ŽÁDNÉ PODVODNÉ ÚVĚRY

BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ.

KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY
Poskytovatel Bravopůjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru.

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD
V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je poskytovatel Bravopůjčky u živnostenského úřadu zaregistrován.

FINANČNÍ ARBITR
Poskytovatel Bravopůjčky je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.

Napište Nám

Jméno


Email


Zpráva
© www.bravopujcka.cz