skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Pujcky

Jaké pujcky

Pokud hledáte pujcky a vybíráte je z nabídek, jděte na to chytře. Prostudujte si více nabídek jak bankovních tak i nebankovních poskytovatelů a zaměřte se především na různé akce, které jednotlivé pujcky nabízí. Ušetřit se dá mnoho peněz. Díky rostoucí konkurenci na trhu s úvěry se firmy poskytující pujcky začali předhánět v akčních nabídkách a bonusech, které můžete ihned získat, pokud si sjednáte pujcky od nich.

Akce na pujcky

Vybírejte pujcky, které Vám přinesou hotovost, ale extrémně nezatíží Váš rodinný rozpočet? Sledujte akce pujcky, které jsou pravidelně vyhlašovány a aktualizovány a ušetřete na těchto akcích. Pujcky Vám mohou být poskytnuty s výhodným bonusem. Nejčastěji to jsou pujcky bez poplatku, s nižší úrokovou sazbou nebo pujcky dokonce zcela zdarma. Sledovat akce ohledně pujcky se určitě vyplatí, ale pozor, jsou časově omezené.

Na co si dát pozor

Ještě před podáním žádosti o pujcky, je nutné, aby každý žadatel pujcky nejprve zvážil, zda je schopen dostát svým závazkům a řádně pujcky splácel. I přestože poskytovatelé pujcky vždy u každého klienta vyhodnocují platební morálku na základě poskytnutých informací v online žádosti či z registru dlužníků, uvědomění si svých závazků a platební schopnosti, je vždy v režii klienta, který musí počítat i s následky vyplývajícími ze smlouvy pujcky. Nesplácení svých závazků může mít negativní dopad na možnost získání další pujcky, úvěru, či hypotéky.

Zabezpepečené stránky

Tyto stránky jsou zabezpečeny zámkem

lock

Zelený pruh 1560/99 140 00 Praha-Praha 4 Česká republika

mapa
Zadej heslo pro vstup:

ŽÁDNÉ PODVODNÉ ÚVĚRY

BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ.

KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY
Poskytovatel Bravopůjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru.

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD
V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je poskytovatel Bravopůjčky u živnostenského úřadu zaregistrován.

FINANČNÍ ARBITR
Poskytovatel Bravopůjčky je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.

Napište Nám

Jméno


Email


Zpráva
© www.bravopujcka.cz