[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

bankomaty unicredit bank praha

UniCredit Bank usnadňuje klientům mezinárodní obchodní partnerství

Pokud se chcete dozvědět něco více o pojmu bankomaty unicredit bank praha, určitě vás budou zajímat veškeré informace o UniCredit Bank. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém zjistíte, co nabízí bankasvým klientům. bankomaty unicredit bank praha můžete najít v jiných článcích.

UniCredit Bank je nadnárodní bankou, která působí ve střední a východní Evropě. V České republice zahájila svou činnost v roce 2007 sloučením bankovního domu HVB Bank a Živnostenské banky, čímž se rovnou stala čtvrtou největší bankou na tuzemském trhu. Generálním ředitelem české pobočky UniCredit bank je Jiří Kunert.

Jelikož má banka pobočky v různých zemích Evropy, vlastním klientům usnadňuje mezinárodní obchod a uzavírání obchodních partnerství. Snaží se o individuální přístup ke svým zákazníkům, který znamená hlavně hledání efektivního řešení pro každého jednotlivce. Společnost dbá na vysokou kvalitu služeb, buduje pobočky ve všech krajských i okresních městech České republiky.

Banka je součástí jedné z největších finančních skupin v Evropě

Banka patří pod skupinu UniCredit, která se začala ve střední Evropě, kam přišla z Itálie, rozvíjet v roce 1999. Rok 2005 znamenal pro skupinu expanzi do celé řady zemí postkomunistické Evropy, což jí zajistilo spojení s německou skupinou HVB. Ta patří k největším finančním skupinám v Evropě, působí přímo ve dvaadvaceti a pomocí zastoupení dokonce v sedmadvaceti zemích.

Klienti mohou využívat celou řadu služeb

Banka nabízí své služby jak fyzickým osobám, tak také podnikatelům či právnickým subjektům. Zaměřuje se na oblasti jako je Corporate finance či akviziční financování. Mezi její aktivity patří rovněž financování komerčních nemovitostí.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality