[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

bankomat mbank

mBank nabízí inovativní způsob správy vašich financí

Zajímají vás informace o termínu bankomat mbank? mBank je společnost, která nabízí svým klientům inovativní způsob správy financí. Pokud se chcete dozvědět něco o mBank, přečtěte si následující článek. bankomat mbank je však zajímavým tématem, kterým se budeme zajímat příště.

První retailová banka mBank přinesla na český trh nízkonákladové bankovnictví. Začala u nás působit v roce 2007 a od začátku se prezentovala jako „jiná banka“, což znamenalo hlavně nulové poplatky za základní služby, jednoduchost služeb a otevřené jednání.

mBank je odnoží polské BRE Bank, která patří do německé skupiny Commerzbank. Banka si zakládá na přímém bankovnictví, síť poboček prozatím není tolik rozšířená a není v nich možné využívat hotovostní platby. Zákazníci však mohou velkou část operací vyřizovat pomocí telefonu či internetu, což je mnohem pohodlnější způsob.

Jedna z prvních virtuálních bank

Bankovní společnost mBank vznikla v roce 2000 v Polsku. Zaměřovala se hlavně na lidi, kteří upřednostňují nová technologická řešení při komunikaci s bankou před klasickým docházením na pobočku. Jednalo se o velice moderní instituci, která patřila mezi první virtuální banky ve Střední Evropě.

Banka si rychle získala díky nízkým poplatkům nové zákazníky. Již dva roky po jejím vstupu na český trh obsluhovala asi 280 tisíc klientů, jejichž vklady dělaly přibližně 21 miliard korun.

Nulové poplatky a neobvyklé služby

mBank nabízí služby a bankovní produkty pro fyzické osoby, ale také pro podnikatele či právnické subjekty. Klienti si u ní mohou zřídit kromě klasických osobních či spořicích účtů také hypotéku nebo spotřebitelskou půjčku. Samozřejmostí je možnost zřízení platebních a kreditních karet.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality