[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

banka oberbank

Oberbank má dlouhou historii

Máte zájem o banka oberbank? Jednoduše si přečtěte náš článek. Zjistíte všechny potřebné informace o Oberbank, bance, která má bohatou historii. Termín banka oberbank je opravdu zajímavým tipem pro napsání dalšího textu.

Oberbank je rakouská společnost, která nabízí svým klientům rozsáhlé bankovní služby. Její pobočky se nacházejí v celé Střední Evropě. Banka preferuje samostatnost a nezávislost na jiných bankovních či nebankovních institucích. Nabízí individuální finanční poradenství soukromým osobám i firmám.

Banka má dlouhou historii, při vstupu na český trh byla již rozvinutou institucí se širokou nabídkou nejrůznějších bankovních služeb. Zakládá si na strategickém regionálním uspořádání, jejím cílem je co nejužší kontakt s klientem a pochopení jeho individuálních potřeb.

Kořeny banky sahají do devatenáctého století

Historie Oberbank sahá až do roku 1869, kdy byla založena v Linci. Její start byl velice svižný, už v následujícím roce otevřela pobočku v Salcburku. Instituce má ve vedení tři uznávané a nezávislé banky:  Banken Gruppe, BKS Bank a Bank für Tirol und Vorarlberg. I přes spoluvlastnictví některých podílů je zaručena nezávislost jednotlivých subjektů.

Česká republika se dočkala nástupu Oberbank na trh v roce 2004. Na začátku svého působení na tuzemském trhu otevřela společnost hned pět filiálek ve městech Český Krumlov, Vyšší Brod, České Budějovice a Písek. Dále následovalo otevření sídla v Praze a v roce 2005 vzniklo dalších 14 poboček po celém Česku.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality