[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

banka lbbw

Středně velká banka LBBW nabízí širokou škálu služeb

Chcete i vy vědět nejdůležitější informace o pojmu banka lbbw? Rozhodně byste se měli dozvědět více také o LBBW. Banka je jednou z předních bank střední velikosti, kterou si oblíbilo mnoho zákazníků. I banka lbbw je zajímavým tématem k další diskuzi.

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují velké banky, ale nechcete své finance svěřit ani malé společnosti s nedostatkem zkušeností, bude pro vás LBBW Bank vhodným řešením. Jedná se o středně velkou banku s dlouholetou tradicí, která byla dříve známá pod jménem BAWAG Bank.

Název společnosti se za dobu jejího fungování několikrát změnil, plné znění současné verze je Landesbank Baden-Württemberg Bank. Jedná se o moderní komerční banku, která je zároveň centrální bankou spořitelen v některých částech Německa. Banka má více než dvě stovky poboček, poskytuje služby jak fyzickým osobám, tak také firmám či spořitelnám.

Historie banky je bohatá na změny akcionářů

Bankovní společnost byla založena v roce 1990 pod názvem InterBank. V devadesátých letech proběhla v bance řada změn akcionářské struktury. Ke stabilizaci došlo až v roce 1997, kdy se akcie rozdělily mezi tři významné banky z Německa, Maďarska a Rakouska. Třetí z nich, rakouská společnost BAWAG, se o několik let později v roce 2004 stala jediným akcionářem a převzala nad bankou plnou kontrolu.

Poslední změna ve vlastnictví společnosti nastala v roce 2008, kdy se hlavním akcionářem stala společnost Landesbank Baden-Württemberg z Německa. Ta dala bance název, pod kterým ji známe dnes. V témže roce byla instituce ohodnocena odborníky jako třetí Nejdynamičtější banka roku.

 

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality