[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

bank saxo

Saxo Bank je přeborníkem v online bankovnictví

Přečtěte si více informací o Saxo Bank. Pojem bank saxo by vás také mohl zajímat. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém zjistíte, co nabízí Saxo Bank a v čem je nejlepší. bank saxo můžete najít v jiných článcích.

Saxo Bank je investiční banka, která se zaměřuje na oblast online bankovnictví a na investice na mezinárodních finančních trzích. V současné době má pobočky ve více než dvaceti zemích, centrála se nachází v Dánsku. Banka působí ve většině významných světových finančních center, mezi oblasti jejího působení patří Londýn, Curych, ale také Singapur či Hongkong.

Prioritou banky je udržení nadstandardních technologií, které ji dělá konkurenceschopnou v oblastech online obchodu a investic. Klienti po celém světě si váží hlavně dobrého zabezpečení svých investic, které jim Saxo Bank zajišťuje. O bezpečnost se stará tým zkušených IT odborníků, který vytváří co nejspolehlivější technologie.

Banka sbírá ocenění v oblasti online technologií

Předchůdcem Saxo Bank byla brokerská firma s názvem Midas, která byla založena v roce 1992. Samotná banka pod dnešním názvem vznikla až v roce 2001, kdy získala evropskou bankovní licenci. Od tohoto roku se společnost stala lídrem v oblasti online obchodování s finančními aktivy.

Saxo Bank je mezinárodně uznávanou institucí, v roce 2010 spustila několik projektů například s Microsoftem, ale i s dalšími významnými společnostmi v oblasti technologií. Za dobu svého působení na trhu získala celou řadu významných ocenění. První dostala v roce 2003, kdy Saxo Bank patřila podle časopisu FX Week mezi tři nejlepší banky pro e-obchodování a od té doby si přilepšila také mnoha dalšími cenami.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality