[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

autoúvěr ge money bank

Využijte služeb silné banky se stabilním zázemím

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o termínu autoúvěr ge money bank, v tomto článku se můžete dozvědět o celé společnosti GE Money Bank a jejích službách. Banka sponzorovala například Olympijské hry. Proto je také autoúvěr ge money bank tak zajímavým pojmem.

Česká pobočka GE Money Bank byla založena v roce 1998. Až do roku 2005 ji však znali zákazníci pod názvem GE Capital Bank. Bankovní instituce patří mezi největší finanční ústavy v tuzemsku. Je součástí finanční skupiny General Electric, která sdružuje firmy z oblastí financí, ale také průmyslu či médií. Členství v této velké skupině zajišťuje bance stabilní finanční zázemí. Generálním ředitelem GE Money Bank je od roku 2000 Sean Morrissey.

Zajímavá data z historie GE Money Bank

Na začátku roku 2008 sponzorovala banka zimní olympijské hry v Pekingu, čímž se stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu i pro další olympiádu ve Vancouveru a následné letní hry v Londýně.

Banka se může chlubit hned několika cenami ze soutěže Zlatá Koruna. Důležité ocenění získala například v roce 2009, jednalo se o ocenění veřejnosti, která kladně ohodnotila její internetové bankovnictví. Cenu veřejnosti získala banka také v roce 2010.

Banka nabízí celou řadu služeb

Klienti GE Money Bank mají na výběr ze spousty služeb. Základem je samozřejmě založení běžného účtu, banka nabízí také zvýhodněné účty pro studenty nebo děti. Zákazníci si mohou zařídit kreditní či debetní kartu, vzít půjčku nebo uzavřít hypotéku. Samozřejmostí je internetové bankovnictví, které je u GE Money Bank velice přehledné.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality