[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

aplikace zune

Mladá banka ZUNO má vedle sebe silného partnera

Chcete znát nejdůležitější informace o pojmu aplikace zune? Rozhodně byste se měli dozvědět více také o mladé bance ZUNO. Banka je jednou z nových bank, která za krátkou dobu svého působení na českém trhu získala spokojené klienty. I aplikace zune je zajímavým tématem.

Mateřskou bankou ZUNO je úspěšná Raiffesienbank International, rakouská společnost, která má na českém trhu dlouholetou tradici. Přestože je tedy ZUNO poměrně mladou bankou, která vznikla v roce 2010, zákazníci se mohou spolehnout na zázemí silné společnosti s tradicí. Ředitelem ZUNO v České republice je Miloš Matula.

ZUNO je online modelem banky, která funguje v několika evropských zemích. Za dobu svého působení na trhu již získala více než 180 tisíc klientů v České republice a na Slovensku. Zákazníci banky oceňují hlavně jednoduchost finančních operací a moderní přístup společnosti.

Online banka je k dispozici vždy a všude

Výhodou online banky je hlavně to, že klienti mají přístup ke svým financím kdekoliv, kde je připojení k internetu. Svá konta kontrolují, ale také spravují pomocí mobilních telefonů či počítačů. Online banking, ale také kontaktní centrum a chat ZUNO jsou otevřeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu včetně státních svátků.

ZUNO funguje po boku mateřské společnosti Raiffeisen bank, která patří mezi bankovní lídry střední a východní Evropy. Má pobočky v sedmnácti zemích, poskytuje služby více než 14 milionům klientů. ZUNO se však na rozdíl od Raiffeisen bank zaměřuje pouze na oblast internetu. Klienti, kteří mají zájem vidět tým ZUNO na vlastní oči, mají možnost navštívit ZUNO ZÓNY v centru Prahy.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality