[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

airbank kurzy men

Air Bank je moderní bankou s dobrou pověstí

Zajímáte se o pojem airbank kurzy men? Mohly by vás zaujmout také další informace o různých službách Air Bank. airbank kurzy men je opravdu zajímavým tématem k diskuzi. Podívejte se prosím na náš článek o Air Bank, který vám přinese spoustu informací, které jste o bance nevěděli. airbank kurzy men se jistě stane předmětem dalšího informativního textu.

Air Bank působí na českém trhu od listopadu roku 2011. Jedná se o moderní banku, která si za dobu svého působení vybudovala solidní pověst. Vedení od začátku prezentovalo Air Bank jako první banku, kterou budou mít lidé rádi.

Bankovní instituce je členem skupiny PPF, přední investiční a finanční skupiny, která se zaměřuje na střední a východní Evropu. Air Bank disponuje vlastní pobočkovou sítí a nabízí svým klientům inovativní internetové bankovnictví či nadstandardní možnost uzavřít smlouvu online. Generálním ředitelem Air Bank je Erich Čomor, jenž dříve působil ve vedení společnosti Home Credit.

Historie bankovní instituce

Air Bank předcházela společnost Brusson, která požádala v červnu roku 2010 Českou národní banku o bankovní licenci. Podle informací z oficiálních stránek skupiny PPF byla společnost Brusson založena právě za účelem uvést na trh Air Bank. Před získáním licence totiž nemůže mít subjekt v názvu slovo banka.

V květnu roku 2011 se společnosti Brusson podařilo získat bankovní licenci. Hned na začátku června proto zanikl název Brusson a společnost se přejmenovala na Air Bank. Banka zahájila svou činnost v listopadu 2011, kdy otevřela první z vlastních poboček.

Air Bank nabízí klientům široké pole služeb. Díky svým kvalitním službám si získala na českém trhu pověst solidního partnera pro vaše finance.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality