[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

24servis česká spořitelna

Česká spořitelna má v Česku silnou tradici

Pokud vás zajímá termín 24servis česká spořitelna, není se čemu divit. Česká spořitelna patří k nejoblíbenějším bankám v České republice. Přečtěte si více informací o všech nej České spořitelny. 24servis česká spořitelna najdete v jiném článku.

České spořitelně patří hned několik nej. Je nejznámější českou bankou, která má zároveň nejrozšířenější síť poboček. Na našem území má také nejdelší tradici, její kořeny sahají až do roku 1825, kdy začal působit její nejstarší právní předchůdce Spořitelna česká. Česká spořitelna provozuje zároveň stavební spořitelnu, která nese stejný název.

V roce 2000 se stala spořitelna součástí Erste Bank Group poté, co německá Erste Bank převzala většinový podíl společnosti. Erste Group patří mezi přední poskytovatele finančních služeb na území střední a východní Evropy. Generálním ředitelem České spořitelny je v současné době Pavel Kysilka.

Česká spořitelna v číslech

Česká spořitelna má kořeny již v 19. století. V podobě, jak ji známe dnes, tedy jako akciová společnost, však funguje až od roku 1992. V devadesátých letech nesl hlavní podíl jejích akcií stát, další velká část náležela městům a obcím v česku.

Od roku 2000 je spořitelna součástí skupiny Erste Bank Group. V současné době má banka v evidenci přes 5 milionů klientů. Není zaměřena na určitý typ zákazníků, poskytuje finanční služby velkým korporacím i malým podnikům, obcím a městům. V České republice provozuje nejrozšířenější síť bankomatů, kterých je více než 12 stovek. Klienti mohou využít přes 6 set prodejních míst, spořitelna zaměstnává téměř 11 tisíc lidí.

Česká spořitelna patří mezi nejoblíbenější banky, klienti jsou na její služby natolik zvyklí, že často neslyší ani na lepší nabídky ostatních bank. Jméno banky je pro mnoho lidí i dnes zárukou nejstabilnějšího prostředí pro jejich finance.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality