[if lte IE 8]> Header Wrapper -->
Header --> Banner -->
Section One -->

199 modrá pyramida stavební spoření

Modrá pyramida stavební spořitelny nabízí finanční podporu bydlení

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o termínu 199 modrá pyramida stavební spoření, přečtěte si také základní informace o Modré pyramidě. Modrá pyramida je jednou z nejoblíbenějších spořitelen. Proto je také 199 modrá pyramida stavební spoření tak zajímavým pojmem.

Modrá pyramida stavební spořitelny je institucí, která patří pod Komerční banku. Majitelem obou bankovních společností je velká finanční skupina Société Générale, která je světovou špičkou v oboru. Tato společnost zajišťuje Modré pyramidě finanční stabilitu.

Spořitelna byla založena již v roce 1993, má tedy v oblasti bankovnictví bohaté zkušenosti. Původní název zněl Stavební spořitelna Komerční banky. Dnes nabízí Modrá pyramida kromě vlastních produktů, mezi které patří hlavně různé druhy stavebního spoření, také produkty mateřské Komerční banky.

Modrá pyramida a společensky prospěšná činnost

V roce 1993 založili Modrou pyramidu 3 akcionáři: Komerční banka, Česká pojišťovna a německá BHW Holding AG. Název společnosti, jak ho známe dnes, vznikl v roce 2005. O rok později se stala výhradním akcionářem Modré pyramidy Komerční banka.

Stavební spořitelna se účastní společensky prospěšné činnosti. Své aktivity v této oblasti zahájila v roce 2006, kdy začala podporovat neziskovou organizaci Škola SPMP Modrý klíč, jež pomáhá dětem i dospělým s mentálním i kombinovaným postižením zapojit se co nejvíce do společenského života. Od roku 2011 je Modrá pyramida partnerem sdružení Zdravotní klaun, které se stará o psychickou podporu dětí i seniorů v nemocničních zařízeních.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.

Footer -->
aktuality