skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

hypoteční banka jihlava

Hypoteční banka vám pomůže bydlet ve vlastním

Máte zájem o hypoteční banka jihlava? Jednoduše si přečtěte náš článek. Zjistíte všechny potřebné informace o Hypoteční bance, německé bance, která je na českém trhu velice oblíbená. Termín hypoteční banka jihlava je opravdu zajímavým tipem pro napsání dalšího textu.

Hypoteční banka je odnoží Československé obchodní banky. Jak název napovídá, specializuje se čistě na hypoteční úvěry pro své klienty. Díky této úzké specifikaci může Hypoteční banka nabídnout nejvíce druhů hypoték na trhu.

Historické souvislosti

Hypoteční banka vznikla v lednu roku 1991, zpočátku však působila jako univerzální obchodní banka regionálního charakteru. Licenci k vydávání hypotečních zástavních listů získala v roce 1995, čímž se stala první tuzemskou bankou specializovanou čistě na hypoteční úvěry. Členem skupiny ČSOB se stala v roce 2000, kdy tato finanční skupina odkoupila majoritní podíl akcií banky. Až v roce 2005 získala název Hypoteční banka, do té doby nesla označení Českomoravská hypoteční banka.

Nejlepší partner v oblasti hypoték

Každý člověk si přeje bydlet ve svém. Málokdo si však může svůj sen splnit bez toho, aby spoustu let intenzivně šetřil. Hypotéka je vhodným řešením tohoto problému a právě Hypoteční banka nabízí nejširší portfolio služeb, mezi nimiž si můžete vybrat hypotéku na míru přímo pro vás. Zaměstnává kvalifikované pracovníky, kteří klientům pomohou při vybírání i zajišťování vhodné hypotéky.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.