skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

hotovostní úvěry

hotovostní úvěry jsou výhodné pro věřitele i dlužníka

Když člověk nemá dostatek peněz, může si je půjčit. Proč ale věřitelé poskytují hotovostní úvěry tak ochotně? hotovostní úvěry jsou totiž oboustranně výhodné. Klient získá peníze v situaci, kdy je potřebuje, věřitel však nakonec na dlužníkovi vydělá, k čemuž slouží úroky, které vlastně umožňují existenci úvěrů.

Pozor na hotovostní úvěry s přehnanými úroky

hotovostní úvěry jsou uzavírány na základě smlouvy, která stanoví všechny podmínky půjčky. Některé půjčky jsou pro klienta výhodnější, jiné méně výhodné. Vše se odvíjí od bonity jednotlivce, tedy od jeho schopnosti splácet hotovostní úvěry. Lidem, kteří mají nízkou bonitu, obvykle banky nepůjčí a oni se musejí obrátit na nebankovní společnosti, které nabízejí méně výhodné půjčky. Každý by si měl dát pozor na nevýhodné půjčky, například lidem, kteří mají větší množství úvěrů, mohou společnosti nabídnout smlouvu s přehnaně vysokými úroky, která je z dluhů rozhodně nedostane. hotovostní úvěry jsou však pro oddlužení nezbytné.

Zkonsolidujte své hotovostní úvěry

Pro jedince, kteří mají velké množství dluhů a nejsou schopni oddlužení, jelikož jsou jejich úroky vyšší, než si mohou dovolit splácet, je tady možnost konsolidace půjček. Tuto možnost nabízejí různé instituce, které všechny vaše hotovostní úvěry sloučí do jednoho, jehož úrok bude ve výsledku podstatně nižší, než součet předchozích úroků.

hotovostní úvěry je potřeba zajistit. Některé půjčky není možné uzavřít bez ručitele. Kde jej ale v dnešní době získat? To může být problém. Je sice možné požádat někoho z rodiny či blízkého přítele, ten se však vystavuje hrozbě, že bude muset vaše dluhy v případě vaší neschopnosti splácet plně uhradit. Banky kladou na ručitele obvykle stejné nároky, jako na samotného klienta, proto je jen málokdo ochotný takový závazek podstoupit.

U úvěrů s lepším jištěním obvykle nabízejí věřitele výhodnější úrokovou sazbu. hotovostní úvěry mohou být proto výhodnější. Zdaleka nejvýhodnější jsou hypotéky, kde ručíte nemovitostí. Jištění však může být zajištěno také na základě směnky, ručení movitým majetkem, životní pojistky, kterou uzavřete ve prospěch banky a dalších možností.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.