skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

home credit international

Home Credit nabízí širokou škálu finančních služeb

Dočetli jste se zajímavé informace o pojmu home credit international? Chtěli byste znát více o společnosti Home Credit, která nabízí nebankovní služby v celé České republice? Přečtěte si následující článek, který se nezaměřuje na home credit international, ale zajímá se o celou společnost Home Credit.

Nebankovní společnost Home Credit a.s. patří mezi přední poskytovatele úvěrů na tuzemském trhu. Je součástí skupiny PPF, která je jednou z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě a její působení sahá až do Asie.

Home Credit vznikl v roce 1997, má tedy na českém trhu dlouholetou tradici. Stál například u založení sdružení Solus, které registruje informace o schopnosti jednotlivých klientů splácet, čímž zabraňuje jejich předlužování.

Společnost má dlouhou tradici

Společnost, která u nás působí od roku 1997, se zpočátku zaměřovala hlavně na spotřebitelské financování prostřednictvím leasingu a na splátkový prodej. Převratný byl rok 2000, kdy přinesla na český trh jednu z prvních úvěrových karet. Od roku 2002 poskytuje klientům klasické hotovostní úvěry.

Home Credit působí v různých zemích Evropy. Kromě České republiky jej využívají klienti na Slovensku, v Rusku, Kazachstánu a v Bělorusku. Funguje však také v některých asijských zemích, jako je Čína, Vietnam či Indie.

Půjčky od Home Credit mají spoustu výhod

Klienti Home Credit se mohou spolehnout na kvalitní a rozsáhlé služby v oblasti finančnictví. Společnost nabízí v současné době půjčky, konsolidaci, karty, nákup na splátky či leasingové služby. V rámci své online strategie využívá síť affiliate partnerů.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.