skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

equa bank diskuze

Equa bank je banka s tradicí

Chcete znát nejdůležitější informace o pojmu equa bank diskuze? Rozhodně byste se měli dozvědět více také o Equa bank. Banka je jednou z předních bank, která za dobu svého působení na českém trhu získala celou řadu spokojených klientů. I equa bank diskuze je zajímavým tématem.

Název Equa bank je pro mnoho lidí neznámý. Banka však rozhodně není na tuzemském trhu nováčkem. Působí v České republice už delší dobu, dříve však fungovala pod názvem Banco Popolare. K přejmenování subjektu došlo v roce 2011, kdy jej převzala společnost Equa Group Limited. Generálním ředitelem je v současné době Petr Řehák, banka provozuje v Česku 12 poboček a čítá 50 tisíc klientů.

Historické souvislosti Banco Popolare

Banco Popolare, jak se Equa bank dříve nazývala, začala v České republice působit v roce 1993. Jednalo se o menší banku, jejíž kapitál ovládaly dvě fyzické osoby. Zpočátku měla svou pobočku pouze v Praze, později byla zřízena druhá v Hradci Králové.

Banka měla prioritní zájem o firemní klienty, služby však nabízela i běžným občanům. Její záměr expandovat do zahraničí nevyšel, takže působila pouze na tuzemském trhu. Negativem banky bylo, že až do roku 2007 nenabídla svým klientům žádné přímé bankovnictví. Zákazníci tedy museli svůj účet ovládat pouze písemnými či faxovými příkazy.

Co banka nabízí klientům

Banka poskytuje služby jak firemního, tak osobního bankovnictví. Velice zajímavou nabídkou je běžný účet, jehož užívání mají zákazníci Equa bank zcela zdarma. Za zmínku však stojí také spořicí účet, který má dlouhodobě nadprůměrný úrok. K účtům nabízí banka také víceměnové platební karty.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.