skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

egate proficredit

PROFI CREDIT půjčuje soukromým osobám i podnikatelům

egate proficredit stojí za zájem, proto se o něm dočtete v mnoha internetových článcích. Společnost PROFI CREDIT se zaměřuje na poskytování úvěrů nejen soukromým, ale také firemním klientům. S termínem egate proficredit se jistě setkáte při vyhledávání informací na internetu ještě mnohokrát.

Společnosti PROFI CREDIT, která se zaměřuje na poskytování úvěrů jak pro soukromé klienty, tak pro firmy, je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Úspěšná společnost nabízí své služby nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku a Bulharsku. Patří do zájmových sdružení SOLUS a NRKI.

PROFI CREDIT si zakládá hlavně na osobním přístupu ke svým klientům. Disponuje rozsáhlou sítí úvěrových poradců, které mohou klienti navštívit v kamenných pobočkách nebo je pozvat k sobě domů pro větší pohodlí. Pomohou každému zákazníkovi vybrat ten správný produkt. Mezi klienty PROFI CREDIT patří zaměstnanci, ale také důchodci, matky na mateřské dovolené nebo živnostníci.

Z historie společnosti

Skupina PROFIREAL, která se zaměřuje převážně na obchod s nemovitostmi, ale také na odkup a správu pohledávek, byla založena v roce 1994. Pro společnost PROFI CREDIT, která u nás působí od roku 2000, byl převratný rok 2003, kdy začala nabízet půjčky pro podnikatele, čímž se rozšířilo její portfolio, které dříve zahrnovalo pouze privátní klientelu. Již v roce 2007 přivítala společnost 100 000. klienta, v roce 2011 přesahuje objem půjček 1,26 miliardy korun.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.