skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

dividendy komerční banka

Komerční banka je velkým a spolehlivým partnerem

Pokud se chcete dozvědět něco více o pojmu dividendy komerční banka, určitě vás budou zajímat veškeré informace o Komerční bance. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém zjistíte, co nabízí Komerční banka za služby. dividendy komerční banka můžete najít v jiných článcích.

Komerční banka je jednou z největších českých bank. Patří do skupiny Société Générale, čtvrté nejsilnější finanční skupiny v Evropě. Zabývá se retailovým, privátním, podnikovým a investičním bankovnictvím. 

V České republice má Komerční banka přes milion a půl zákazníků. Poskytuje celou řadu služeb jak fyzickým osobám, tak také podnikatelským subjektům. Má kvalitní síť poboček a bankomatů, které jsou dostupné téměř ve všech koutech České republiky. Klienti mohou využívat možnost internetového bankovnictví.

Komerční banka nabírá na síle

V roce 1990 vznikla Komerční banka jako státní instituce, hned dva roky na to však změnila svůj statut na akciovou společnost. Její akcie jsou už od začátku obchodovány na burze cenných papírů v Praze, na mezinárodní burzovní trhy se dostaly v roce 1995.

Důležitým milníkem byl pro Komerční banku rok 2001, kdy ji odkoupila finanční skupina Société Générale. O prodeji společnosti strategickému partnerovi rozhodla vláda již v roce 1997, veškerá nutná agenda včetně výběrového řízení však trvala čtyři roky.

Další klíčovou událostí bylo odkoupení Modré pyramidy, které proběhlo v roce 2006. Díky této transakci získala Komerční banka plnou kontrolu nad třetí největší stavební spořitelnou v tuzemsku.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.