skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

commerzbank aktiengesellschaft pobočka praha

Commerzbank AG nabízí klientům širokou škálu služeb

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o termínu commerzbank aktiengesellschaft pobočka praha, v tomto článku se můžete dozvědět o celé společnosti Commerzbank AG a jejích službách. Historie banky sahá hluboko do historie, dnes patří společnost mezi oblíbené banky firemních i dalších klientů. Proto je také commerzbank aktiengesellschaft pobočka praha tak zajímavým pojmem.

Commerzbank Aktiengesellschaft je druhou největší německou bankou, jež celosvětově čítá přes 15 milionů zákazníků. Je členem skupiny Cash Group, společenství několika privátních bank, jehož klienti mohou vybírat hotovost zdarma na bankomatech všech partnerských bank. Hlavní sídlo banky se nachází ve Frankfurtu nad Mohanem.

Německá banka má v Evropě rozsáhlou síť poboček

Historie banky začíná v roce 1870 v Hamburku. Na Český trh prorazila v roce 1992, kdy otevřela pobočku v hlavním městě. Má tedy v tuzemsku dlouholetou tradici. Další kanceláře vznikly v Brně a v Ostravě v letech 1998 a 2001. Banka získala u zákazníků velkou oblibu, proto v roce 2007 rozšířila své obchodní zastoupení o pobočku v Plzni.

Nová Commerzbank vznikla roku 2009, kdy došlo ke spojení dvou silných německých značek Commerzbank a Dresdner Bank. V oblasti střední a východní Evropy patří banka k nejsilnějším německým společnostem s nejhustší sítí obchodních míst.

Společnost Commerzbank AG si získala oblibu u klientů hlavně díky rozsáhlé škále služeb, které jim nabízí. Nejedná se přitom pouze o komerční, ale také o investiční bankovnictví, které je klienty vysoce ceněné. Spíše než na řadové občany se banka specializuje na firemní klientelu. Zároveň nabízí rozsáhlé služby privátním zákazníkům, kteří si za kvalitní služby rádi připlatí.

Díky nabídce solidních a exkluzivních služeb se obliba Commerzbank AG stále zvyšuje a společnost se může těšit věrnosti mnoha zákazníků.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.