skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

cofidis půjčky diskuze

Společnost COFIDIS nabízí revolvingové úvěry na míru

Pokud jste se setkali s termínem cofidis půjčky diskuze a rádi byste získali více informací o společnosti COFIDIS, čtěte dále. Zjistíte například fakta z historie, ale také obecné informace o COFIDIS. cofidis půjčky diskuze může být součástí dalšího článku.

COFIDIS je francouzskou společností, která nabízí klientům různé finanční služby. Patří do skupiny Otto Group a působí v několika zemích světa. Pobočky COFIDIS najdeme kromě České republiky také v Belgii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, na Slovensku, v Maďarsku nebo Rumunsku.

Společnost COFIDIS se zaměřuje hlavně na poskytování spotřebitelských úvěrů, které je možné sjednat online a navíc bez ručitele. Jedná se o nebankovní společnost, která dokáže svým klientům nabídnout dostupné a profesionální služby.

COFIDIS má dlouholeté zkušenosti

Historie COFIDIS začíná v roce 1982, kdy byla založena ve Francii. Zpočátku byla vytvořena hlavně kvůli možnosti nakupovat na splátky. Klienti společnosti díky ní mohli nakupovat na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses.

S působením společnosti se však rozvíjela také nabídka jejích služeb. COFIDIS si zakládá na jednoduchých produktech, které jsou dostupné široké veřejnosti. Vedení společnosti klade důraz také na profesionální jednání svých zaměstnanců. V České republice působí společnost od roku 2004.

V současné době se COFIDIS zaměřuje především na online poskytování půjček, spotřebitelských i revolvingových úvěrů. Revolvingový úvěr nabízí jeho uživatelům možnost využít jej opakovaně bez nutnosti podepisovat další smlouvu.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.