skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

citibank pobočky praha

Citibank má v česku silnou tradici

Zajímají vás informace o termínu citibank pobočky praha? Citibank je společnost, která nabízí svým klientům rozličné služby. Pokud se chcete dozvědět něco o Citibank, přečtěte si následující článek. citibank pobočky praha je však zajímavým tématem, kterým se budeme zajímat v budoucnu.

Společnost Citibank funguje v České republice už od roku 1991. Jedná se o bankovní instituci, která byla jednou z prvních zahraničních bank u nás a má na tuzemském trhu mnoholetou tradici. Jejím vlastníkem je od roku 2008 akciová společnost Citibank Europe plc se sídlem v Irsku.

Citibank je součástí finanční skupiny City, jež je jednou největších na světě. Ředitelem české pobočky Citibank je od listopadu roku 2012 Michal Nebeský, dřívější náměstek ředitele společnosti České dráhy.

Trocha historie

Na začátku svého působení v České republice nabízela banka své služby především nadnárodním korporacím. Mezi její první klienty však patřily také velké české podniky a finanční instituce. Později se její zaměření rozšířilo také na střední a malé firmy.

V letech 1995 – 1998 získala banka ocenění časopisu Euromoney jako nejlepší zahraniční banka v České republice. Od roku 2001 provozuje Citibank také osobní bankovnictví, ve kterém nabízí svým klientům otevření účtů, využití kreditních karet, ale také osobní půjčky. Již v roce 2003 použila společnost internetové bankovnictví a rozšířila se po celé České republice. První bezkontaktní kartu vydala Citibank v roce 2011.

Banka je na českém trhu velice oblíbenou institucí, která nabízí služby náročným klientům, kteří chtějí mít své peníze pod kontrolou.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.