skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

cetelem třebíč

Cetelem nabízí lepší podmínky půjček než mnohé banky

Pojem cetelem třebíč je pro mnohé lidi tématem, o kterém se chtějí dozvědět více informací. Za zájem stojí také všeobecné informace o platební instituci Cetelem, která patří ke špičce v poskytování nebankovních úvěrů a služeb. O cetelem třebíč se můžete zajímat v dalších článcích.

Potřebujete půjčit peníze, ale banka vám nepůjčí? Obraťte se na platební instituci Cetelem, nebankovního poskytovatele úvěrových produktů a služeb, který má na českém trhu nejdelší tradici a jednu z nejlepších pověstí.

Cetelem je stabilní společností, která působí na tuzemském trhu už od roku 1997. V roce 2013 získala druhou příčku v anketě Zlatý Měšec v kategorii Úvěrové společnosti. Tím získala od veřejnosti lepší hodnocení než mnohé banky. Lidé hodnotili na společnostech kvalitu a cenu produktů, ale také jednání jejich zaměstnanců.

Cetelem má na tuzemském trhu dlouhou tradici

Společnost Cetelem ČR a.s. byla založena roku 1996, kdy francouzská společnost Cetelem expandovala do České republiky. Svou činnost však zahájila až o rok později, kdy se jejím prvním obchodním partnerem stal obchodník s nábytkem IKEA. První spotřebitelský úvěr byl poskytnut na zakoupení postele v hodnotě 15 tisíc korun.

Důležitým mezníkem byl pro společnost rok 2000, kdy začal Cetelem nabízet osobní půjčky, které byly podstatně vyšší než klasické spotřebitelské úvěry. Historicky první půjčka Cetelemu na našem území byla na osmdesát tisíc korun.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.