skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

cestovní pojištění wustenrot, Wüstenrot, stavební spořitelna, spořitelna

Wüstenrot už nabízí řešení nejen pro bydlení

Jestli je pro vás pojem cestovní pojištění wustenrot důležitý, najděte si veškeré informace o Wüstenrot. Jednoduše si přečtěte náš článek. Uvidíte, že budete překvapeni novými fakty. Termín cestovní pojištění wustenrot je opravdu zajímavým tipem pro napsání dalšího textu.

Stavební spořitelna, hypoteční banka i univerzální pojišťovna, to vše se skrývá pod značkou Wüstenrot. Všechny tyto části dohromady nabízejí široké spektrum bankovních produktů i služeb týkajících se nejen stavebního spoření.

V České republice začala společnost působit v roce 1993 a od té doby získala spoustu spokojených klientů. V současné době je jednou z nejvyhledávanějších společností, která klientům primárně umožňuje bydlet ve vlastním, poskytuje však také celou řadu dalších služeb.

Od spořitelny až po hypoteční banku a pojišťovnu

Historie stavební spořitelny Wüstenrot, ale také celkově stavebního spoření v Evropě sahá do roku 1921, kdy v německém městečku Wüstenrot vzniklo motto „Každé rodině střechu nad hlavou“. Společnost Wüstenrot se stala postupem času díky své expanzi do celé Evropy i díky spojení s velkou pojišťovací společností velice významnou mezinárodní finanční skupinou.

V České republice se stavební spořitelna objevila až v roce 1993, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření. Společnost však nezůstala jen u stavebního spoření. V roce 1999 přidala do své nabídky také životní pojištění a v roce 2003 rozšířila podporu bydlení o možnost uzavření hypotéky.

A seznam nových aktivit tím zdaleka nekončí. Již v roce 2006 nabídla instituce pojištění bydlení či motorových vozidel, na přelomu let 2010 a 2011 zavedla depozitní produkty a internetové bankovnictví.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.