skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

český triangl

Společnost Triangl nabízí splátkový prodej i přímé spotřební půjčky

český triangl zajímá nejednoho klienta společnosti Triangl. Zájemci se mohou dočíst zajímavé informace o této nebankovní společnosti. Půjčky, ale také český triangl mohou být zajímavým tématem k diskuzi na nejrůznějších serverech.

Toužíte po věci, kterou si nemůžete dovolit? Chcete vyjet na dovolenou a chybí vám peníze? Využijte půjčku od společnosti Triangl, která působí na českém trhu již více než 10 let. Společnost nabízí výhodné spotřebitelské úvěry na cokoliv, co právě potřebujete nebo po čem toužíte.

Společnost začínala nabídkou zboží na splátky

V začátku svého působení nabízela společnost Triangl pouze nákup zboží na splátky. Výhodou pro zákazníky byla možnost vybrat si z různých produktů, které byly přehledně uspořádány v katalozích, jež společnost vydávala. Jednalo se o nejrozšířenější katalog, jaký na tuzemském trhu existoval.

Postupem času se však služby Trianglu rozšiřovaly. Nebankovní společnost nabídla svým klientům také přímé půjčky. Díky výhodným podmínkám a rozšíření své nabídky získala společnost celou řadu spokojených klientů. Triangl preferuje individuální přístup ke každému z nich.

V současnosti nabízí také přímé půjčky

V současnosti nabízí Triangl dva typy nebankovních půjček a nákup na splátky, který si oblíbila spousta klientů. Mezi přímé půjčky, díky kterým si mohou zákazníci půjčit až částku jednoho milionu korun, patří dva produkty: HYPO a MONEY půjčka. Oba jsou u klientů velicé oblíbené, protože nabízejí výhodné podmínky.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.