skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

československá obchodní banka česká třebová

Československá obchodní banka nabízí řadu služeb

Zajímají vás informace o československá obchodní banka česká třebová? Československá obchodní banka  je společnost, která nabízí svým klientům rozličné služby. Pokud se chcete dozvědět něco o Československé obchodní bance, přečtěte si následující článek. československá obchodní banka česká třebová je však zajímavým tématem, kterým se budeme zajímat v budoucnu.

Československá obchodní banka patří mezi čtyři největší banky v České republice. Od roku 1999 je ve vlastnictví belgické banky KBC, které prodal svůj většinový podíl stát.

V současnosti se banka zaměřuje především na bankovní služby pro občany, mezi její klienty však patří také podnikatelé a malé či střední podniky. Některé bankovní služby zajišťuje i bytovým družstvům, neziskovým organizacím a celé řadě dalších subjektů. V České republice má banka několik obchodních značek, kterými jsou ČSOB, Era a Poštovní spořitelna.

Z historie ČSOB

Československá obchodní banka má v tuzemsku dlouhou tradici. Stát založil bankovní instituci v roce 1964 proto, aby financovala veškerý zahraniční obchod pod jeho dohledem. Svůj akciový podíl na bance si stát držel až do roku 1999, kdy jej prodal již zmíněné KBC Bank a banka byla zprivatizována.

Důležitým mezníkem banky byl rok 2000, kdy převzala Investiční a poštovní banku. V roce 2007 se stala belgická banka KBC jediným akcionářem ČSOB, o rok později se osamostatnila slovenská pobočka.

Co banka nabízí klientům

Banka nabízí svým klientům celou řadu služeb. Působí například v oblastech jako je bydlení, spoření, investování, zákazníci si však mohou u ČSOB vzít také úvěr. Samozřejmostí je možnost využívat elektronické bankovnictví.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.