skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

českomoravská rozvojová a záruční banka

Českomoravská záruční a rozvojová banka napomáhá rozvoji tuzemské ekonomiky

Chcete vědět něco o termínu českomoravská rozvojová a záruční banka? Českomoravská záruční a rozvojová banka se stará o rozvoj tuzemské ekonomiky. českomoravská rozvojová a záruční banka je zajímavým pojmem, kterým se zabývají mnohé texty. Českomoravská záruční banka působí v Česku již od roku 1992.

Českomoravská záruční a rozvojová banka České republiky byla založena v roce 1992. Jejím hlavním cílem je napomáhat rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky, které vyžadují veřejnou podporu. Všechny své činnosti provádí banka v souladu s hospodářskou politikou české vlády.

Většinovým akcionářem banky je Česká republika v zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva financí a Ministerstva pro místní rozvoj. Mezi další akcionáře patří také další velké tuzemské bankovní instituce Komerční banka, Česká spořitelna a Československá obchodní banka. Hlavní sídlo banky je v Praze, další pobočky se nacházejí v Brně, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Banka podporuje hlavně malé a střední podnikatele

Banka, která vznikla v roce 1992, byla původně určena pro rozvoj malého a středního podnikání. Tato priorita platí dodnes, bankovní činnost se však rozšířila také do dalších oblastí, jako je podpora bydlení či financování některých oblastí infrastruktury.

V současné době patří mezi klienty Českomoravské záruční a rozvojové banky například vlastníci bytových domů, kterým pomáhá při jejich rekonstrukci. Instituce zároveň koordinuje prostředky, které získá Česká republika za účelem rozvoje infrastruktury. Mezi hlavní projekty patří například stavba dálnic.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.