skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

bonus essox

ESSOX s.r.o. nabízí klientům leasing i spotřebitelský úvěr

bonus essox je termín, který patří na internetu k nejvyhledávanějším. Zajímáte se také o sopečnost ESSOX? Přečtěte si článek, v němž poznáte nejen historii, ale také další důležité informace o firmě. Pojem bonus essox vás zaujme ve spoustě dalších článků.

Společnost ESSOX s.r.o. patří mezi nejvýznamnější nebankovní společnosti na tuzemském trhu. Nabízí svým klientům nejen spotřební půjčky, ale také leasingové služby. ESSOX podporuje významná finanční skupina Société Générale, která funguje v 77 zemích světa a zajišťuje jí stabilní finanční zázemí.

ESSOX s.r.o. je dceřinou společností Komerční banky, jedné z nejrozsáhlejších bankovních společností na tuzemském trhu. Nabízí svým klientům širokou škálu produktů a služeb, má bohaté zkušenosti v oblasti financí.

Historie společnosti ESSOX

Společnost vznikla v roce 2004 spojením dvou významných firem, které působily na českém trhu již dříve. ESSOX LEASING a.s. nabízel zákazníkům své služby v oblasti úvěrů i leasingů od roku 1993, druhá společnost s názvem  Franfinance Consumer Credit zajišťovala spotřebitelské úvěry od roku 2003.

ESSOX klade důraz na kvalitu služeb. Díky vlastním tabulkám je schopná rychle posoudit možnost poskytnutí půjčky. Již několik let spolupracuje s maloobchodní retailovou sítí a podporuje obchodní značky jejich partnerů. Klienti ESSOX si mohou zřídit různé služby. Kromě spotřebitelského úvěru k nim patří také leasing na automobil.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.