skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

banky ing ostrava všechny pobočky

ING Bank klade důraz na kvalitu svých služeb

Zajímáte se o pojem banky ing ostrava všechny pobočky? Mohly by vás zaujmout také další informace o ING Bank. banky ing ostrava všechny pobočky je opravdu zajímavým tématem k diskuzi. Podívejte se prosím na náš článek o ING bank, který se s vámi podělí o zajímavá data. banky ing ostrava všechny pobočky se jistě stane předmětem dalšího článku.

ING Bank je součástí silné finanční instituce ING, která má centrálu v Holandsku. Jedná se o jednu z nejznámějších bankovních institucí na světě, která nabízí služby v oblastech bankovnictví, ale také v pojišťovnictví, v důchodovém zabezpečení či ve správě aktiv.

Bankovní instituce poskytuje v současnosti komerční služby v podnikovém financování, v odvětví kapitálových trhů nebo treasury produktů. Cílem banky je poskytování kvalitních služeb klientům podle jejich potřeb. Klade důraz na výhodné podmínky a na dobrou dostupnost všech vlastních produktů. Ředitelem ING Bank v České republice je v současné době Jan Bartholomeus.

ING Bank v České republice

Historie ING Bank v České republice začala v roce 1992, rok poté, co vstoupila na tuzemský trh skupina ING. Od té doby se bance podařilo získat spoustu spokojených klientů a vybudovat si silnou pozici v oblasti korporátního bankovnictví.

Důležitým rokem v historii ING Bank je rok 2001, kdy představila první produkt pro fyzické osoby. Jednalo se o první spořicí účet, který odstartoval éru spořicích účtu na českém trhu. V roce 2002 začala společnost nabízet otevřené podílové fondy drobním investorům, jejich nabídka patří dodnes k nejširším. Nejnovějším produktem pro fyzické osoby jsou termínované vklady, které představila ING v roce 2011.

Spousta zákazníků potřebuje nižší hotovost, když nemají dost peněz před následující výplatou. S naší půjčkou se nemusíte zadlužit na dlouhou dobu, protože ji snadno splatíte například z následující výplaty nebo z jakéhokoliv jiného příjmu.