skip to main content

Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Výše půjčky:
Doba splatnosti:
Pan/Paní:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Vaše mobilní číslo:
Email:
Obec:
Část obce:
Ulice:
Číslo popisné:
Poštovní směrovací číslo:
Kde bydlite?
Mám zájem o:
Slevový kupón:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek

Japonská půjčka

Japonská půjčka - přehledné informace o tomto produktu

Japonská půjčka Vám poskytne rychlé finance, které nutně potřebujete. Ať už jste se dostali nepřízní osudu do situace, kdy potřebujete více peněz, než které máte momentálně k dispozici nebo jen chcete financovat Vaše plány do budoucna. Japonská půjčka Vám nabízí finanční prostředky, které potřebujete a nebudete muset splácet vysoké splátky, které by neúnosně zatěžovaly Vaši peněženku, nebo vysoký úrok, který by zbytečně prodlužoval délku splatnosti a navýšil konečnou částku, kterou musíte uhradit.

Potřebujete peníze?

japonská půjčka je smluvní vztah mezi věřitelem a dlužníkem. Jedná se o oboustranný právní akt, mezi věřitelem a klientem, který se zavazuje splatit poskytnutou půjčku v určité výši a do určitého termínu. Dlužná částka je navýšena o úrokovou sazbu vyjádřenou v procentech, která je vyjádřením zvýšení dlužné částky za určité časové období a určuje, kolik musí klient procent zaplatit věřiteli za poskytnutou půjčku. Poskytovatelem produktu Japonská půjčka bývá nebankovní sektor.

Japonská půjčka Vám to umožní

Při žádosti o půjčku bylo dříve nutné zajít přímo za věřitelem, kterým byla nejčastěji soukromá osoba. Během středověku se začalo půjčovat na úrok a v průběhu průmyslové revoluce se začaly objevovat první bankovní ústavy. Lidé shromažďovali své finanční úspory, které nebyly určeny k okamžité spotřebě. V dnešní době přibyly i nové způsoby, kterými můžete žádat o půjčku. Japonská půjčka může být poptávána také prostřednictvím mobilního telefonu nebo on-line žádostí na internetových stránkách.